У понеділок 4 березня об 11:00 в приміщенні БК ім.Красовського (с.Рожнів) буде проводитись відкрите засідання Ради підприємців Рожнівської ОТГ.

На засідання запрошені священики, голова та старости ОТГ.

Питання  які будуть обговорюватися на засіданні:

1. Звернення священиків до громади про роботу у вихідні та святкові дні.
  2. Обговорення звернення відділу з прав споживачів про якість продукції та рекламу.
  3. Проведення дня відкритих дверей на виробництві (завод Leoni - Коломия) з старшокласниками, мета якого – правильний майбутній вибір професії.
  4. Про проведення інвентаризації майна громади.
  5. Про потребу створення відпочинково-розважальних місць  в громаді (де й які ви би хотіли створювати, а також хто має таке бажання).
  6. Потреба підприємців у земельних ділянках та виробничих площах  для здійснення підприємницької діяльності.

Для тих, хто має наміри розвитку своєї справи та готовий вкладати кошти у виробничі, торгівельні, складські чи інші проекти. Чекаємо на ваші заявки:

1.   Бажане місце розташування.

2. Площа і чи допускається на одній території з іншими   підприємцями, тобто створення своєрідної промислової зони з спільною територією.

3. Планований початок будівництва та початок роботи підприємства.

4.   Прогнозована кількість працівників та інше.

1. План роботи Ради підприємців на 2019 рік.
  2. Різне.

Запрошуються УСІ НЕБАЙДУЖІ до розвитку громади.

З повагою голова Ради підприємців

Сахро В.В.