Відповідно до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20 грудня 2011 року № 1473 (зі змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 08 серпня 2013 року № 1135), 04 квітня 2019 року відбулася атестація педагогічних працівників  атестаційною комісією ІІ рівня відділу освіти Рожнівської сільської ради ОТГ.
Атестація здійснювалася на основі комплексної оцінки рівня кваліфікації, педагогічної майстерності, результатів педагогічної діяльності педагогів, керівників закладів освіти громади, з метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.
Члени атестаційної комісії розглянули характеристики, ознайомилися з результатами та досягненнями професійної діяльності педагогів, керівників, які атестуються.
Атестацію пройшли двадцять сім педагогів, встановлено відповідність займаній посаді двом керівникам закладів освіти громади.
Проведена атестація свідчить про високий рівень професійної майстерності, творчої активності, впровадження інноваційних підходів в управлінській та педагогічній діяльності керівників та вчителів закладів освіти  Рожнівської ОТГ.