14 травня у Рожнівському ліцеї Гуцульщина, відбувся тренінг під назвою «Мобілізація громади через залучення до прийняття рішень».
Захід проводили представники  ГЦ «Ділові ініціативи» в рамках реалізації проекту «Ефективність розвитку громади у залученні громадян до прийняття рішень».
Сам тренінг відбувався у формі гри, що допомогло  створити дружню атмосферу  серед учасників. Під час тренінгу розглядали та обговорювали важливі питання, нові зміни в громаді, можливість себе реалізувати в громаді та створення Молодіжної Ради.
Учасники напрацьовували навики з використання інструментів розробки та прийняття управлінських рішень у громаді, а також було запропоновано активізувати молодь навколо Молодіжної Ради громади.