«Мобілізація громади через залучення до прийняття рішень»

Дата: 17.05.2019 15:49
Кількість переглядів: 877

14 травня у Рожнівському ліцеї Гуцульщина, відбувся тренінг під назвою «Мобілізація громади через залучення до прийняття рішень».
Захід проводили представники  ГЦ «Ділові ініціативи» в рамках реалізації проекту «Ефективність розвитку громади у залученні громадян до прийняття рішень».
Сам тренінг відбувався у формі гри, що допомогло  створити дружню атмосферу  серед учасників. Під час тренінгу розглядали та обговорювали важливі питання, нові зміни в громаді, можливість себе реалізувати в громаді та створення Молодіжної Ради.
Учасники напрацьовували навики з використання інструментів розробки та прийняття управлінських рішень у громаді, а також було запропоновано активізувати молодь навколо Молодіжної Ради громади.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано