«Родинам захисників»: Міноборони України розробило інформаційну брошуру

Міністерство оборони України у рамках інформаційної кампанії розробило брошуру «Родинам захисників». У ній роз’яснено, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників та захисниць та проінформувати членів сімей військових про канали комунікації із Збройними Силами України.

Про створення деревообробного цеху при КП 'Рожнівська ОТГ'

В рамках Програми Розвитку ООН «Посилення стійкості громад в регіонах України», яка реалізується за підтримки уряду Великої Британії у партнерстві з Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією, Рожнівська сільська рада стала переможцем економічної ініціативи з "Створення деревообробного цеху при КП «Рожнівська ОТГ»".

Фіскалізація готівкових операцій- ознака цивілізованої економіки та індикатор чесного бізнесу

З метою посилення роз’яснювальної роботи серед платників податків, щодо застосування та реєстрації реєстраторів розрахункових операцій/програмних реєстраторів розрахунковихоперацій (касових апаратів), надаємо відповідні тематичні листівки.