«МІННА БЕЗПЕКА НЕ БЕЗ ПЕКА»: ПОСІБНИК ДЛЯ ДІТЕЙ ПРО ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ

В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. Небезпека може бути там, де її не чекаєш. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з видавництвом «Ранок» розмістило у відкритому доступі книжку «Мінна безпека не без ПЕКа», яку важливо прочитати батькам разом із дітьми.

Привітання Рожнівського сільського голови Радиша Сергія із Великодніми Святами

В переддень одного із найбільших свят у році- Воскресіння Господнього, насамперед я хочу подякувати кожному жителю нашої громади та всім тим, хто своєю працею приблизив Україну до перемоги. - Дякую і до землі схиляю голову перед захисниками із Рожнівської громади, які несуть свою нелегку службу, захищаючи нашу державу, наш дім. - Дякую волонтерам. Ви робите клопітку працю, вкладаючи свій час, талант та ресурси у втілення найважливішої місії-миру. - Дякую медикам. Вашими руками керує сам Господь Бог. - Дякую освітянам. Незважаючи на всі перепони в освітньому процесі, вам вдається вкласти в дитячі голови зернятко, котре обов’язково проросте, вибухнувши молодим цвітом- професіоналами та митцями своєї справи. - Дякую працівникам культури. Впевнений, що після нашої перемоги ви влаштуєте найграндіозніше святкування. - Дякую пожежникам. Ризикуючи своїми життями ви рятуєте наші. - Дякую підприємцям. Ви надійний економічний тил, від роботи якого залежать усі соціально-побутові аспекти. - Дякую Всеченим Отцям. Своїми ділами Ви не даєте впасти нам духом. - Дякую кожній дитині нашої великої громади. Ви наше майбутнє. - Дякую жінкам та чоловікам, які невтомно працюють задля благополуччя громади та держави, загалом. - Дякую внутрішньо переміщеним особам. Ви посміхаєтесь, не дивлячись на увесь біль. І цим самим слугуєте нам прикладом незламності. - Дякую працівникам нашого органу місцевого самоврядування. Ви міцний механізм, котрий працює злагоджено та оперативно, вдень і вночі. Я пишаюся, що маю справу з такими працьовитими, мудрими та щирими людьми. Бажаю щоб Святий Великдень приніс нам довгоочікувану радість перемоги, подарував  надію та впевненість у завтрашньому дні, вселив спокій у серця, зігрів душу та укріпив віру. Христос Воскрес! Воїстину Воскрес! Слава Україні! Слава Нації!

Під час весняної толоки в громаді наводили лад

У нашій громаді пройшла весняна толока, яку ініціювала сільська рада. Традиційно на весні перед Великоднем небайдужі люди збираються, щоб особисто долучитися до покращення благоустрою, озеленення, приведення в охайний вигляд місць загального користування, околиць, зон відпочинку.

Отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб власникам житла

Для того щоб отримати компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, власник житла має надати до органу місцевого самоврядування 6 наступних документів.

Збираємо свідчення злочинів проти культурної спадщини, вчинених російськими окупаційними військами на території України

Міністерство культури та інформаційної політики України створило ресурс для належного документування воєнних злочинів проти людяності та об’єктів культурної спадщини, скоєних армією росії.

Якщо ви стали потерпілим або свідком воєнних злочинів Росії проти цивільного населення, фіксуйте та надсилайте докази

Офіс Генерального прокурора разом з українськими та міжнародними партнерами створив цей ресурс для належного документування воєнних злочинів та злочинів проти людяності, скоєних російською армією в Україні.

Як рожнівчани працюють на перемогу

Мешканці нашої громади роблять все можливе для того, щоб наблизити перемогу в російсько-українській війні та підтримати, як тих, хто воює на передовій, так і тих, хто вимушені були покинути власні домівки та шукати прихистку деінде. Пропонуємо Вашій увазі першу з серії публікацій про небайдужих рожнівчан.