Рожнівська ОТГ розпочала життя за новими правилами

З ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України в рамках проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС) відбувся прес-тур у Рожнівську сільську ОТГ.

Увага:  погодні умови створюють передумови для розвитку  фузаріозу колоса в  посівах зернових колосових культур

Увага:  погодні умови створюють передумови для розвитку фузаріозу колоса в  посівах зернових колосових культур

З метою інформування громадськості та доведення до широкого загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій,  міських рад  та територіальних громад),  подаємо наступну актуальну інформацію.

До уваги споживачів:  забраковано  деякі види кабельної продукції

До уваги споживачів:  забраковано деякі види кабельної продукції

Засідання круглого столу з питань додержання законодавства  у сфері захисту прав споживачів відбулось на Богородчанщині

Засідання круглого столу з питань додержання законодавства у сфері захисту прав споживачів відбулось на Богородчанщині