З днем села , славний Рожнове

У кожного з нас, хоч не часто, але буває відчуття, що якби ми народилися в іншому місці, то були б нещасні! Адже іноді просто рідні стіни допомагають  пережити щось важке в житті.

З 10 вересня 2018 року на території Івано-Франківської області планується пероральна вакцинація тварин проти сказу

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що відповідно до угод між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства Угорщини, та виконання програми боротьби зі сказом на території України в 2018 році з 10 вересня 2018 року на території Івано-Франківської області планується пероральна вакцинація тварин проти сказу , шляхом розкидання приманок з вакциною проти сказу з літаків. ЦЕ ЦІЛКОМ БЕЗПЕЧНО ДЛЯ ЛЮДЕЙ ! Приманка має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна. Усередині – желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

«Старт Нової української школи: перші кроки та перспективи».

29 серпня 2018 року на базі Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника відбулася  перша серпнева (не)конференція педагогічних працівників Рожнівської об’єднаної територіальної громади «Старт Нової української школи: перші кроки та перспективи».