З бюджету Рожнівської об'єднаної територіальної громади виділили кошти для того, щоб новоспечені школярі навчалися у Новій українській школі

На об’єднані громади лягає велика відповідальність з впровадження стандартів Нової української школи. Згідно вимог Постанови Кабміну громади повинні співфінансувати закупівлю меблів, підручників, дидактичного матеріалу, комп’ютерного та мультимедійного обладнання для першого класу НУШ.

Нова українська школа (НУШ) – це ключова освітня реформа

Нова українська школа (НУШ) – це ключова освітня реформа Міністерства освіти і науки України. Головна її мета – створити школу, у якій буде приємно навчатися, яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Школу, до якої приємно буде ходити учням, бо в ній до них прислухаються, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку і бути відповідальними громадянами.