Бюджет участі - як інструмент розвитку

Бюджет участі - це той інструмент, який допоможе згуртувати громаду та подолати пасивність мешканців, забезпечивши їх участь у прийнятті рішень органами місцевого самоврядування. Але його запровадження потребує чітких правил та інформування мешканців. Його впровадження є важливим як для молодих громад, так і для тих, які вже кілька років користуються усіма перевагами реформи децентралізації. Про це йшлося під час тренінгу «Бюджет участі – як інструмент розвитку демократії» в Рожнівській ОТГ, організованого радниками Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe. Вперше народився бюджет участі в сучасному розумінні в місті Порту-Алегро, Бразилія у 1989 році. В 2000 роках цей вид цільових програм почав застосовуватись у Європі.

День села

В Рожнові день села будуть відзначати 23 вересня!!!