Про проведення громадських слухань стосовно виготовлення зміни до генерального плану населених пунктів села Хімчин та Рожнів, у подальшому для зміни цільових призначень земельних ділянок

Тема: Громадські слухання по містобудівній документації (ДПТ) Час: 26 лют. 2024 12:00 PM Київ

Перемога за найкращими

У Рожнівській громаді відбулися змагання з баскетболу серед юнаків у рамках проекту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги". Участь у змаганнях взяли команди із Хімчинського ліцею «Інтелект», Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника, Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини та Рибненської гімназії. Підтримував нині юних спортсменів і заступник Рожнівського сільського голови Роман Матейчук, який побажав учасникам запальної гри та чесної перемоги. Отже, результати змагань такі: першість здобула команда Хімчинського ліцею «Інтелект»; друге місце посіла команда Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини; а третє – Рожнівського ліцею «Гуцульщина». Рожнівський сільський голова Сергій Радиш приєднується до привітань учасників змагань та щиро дякує за їхню наполегливість та любов до спорту!

Кобаківчани відзначили День Героїв Небесної Сотні

Революція Гідності стала поштовхом для розвитку української державності, індикатором змін у суспільстві й стартом входження України до європейської спільноти.Вчора, спільно з педагогами та учнями Кобаківського ліцею, кобаківчани вшанували пам'ять героїв Євромайдану - Небесну Сотню. Помолилися за героїв сьогодення, які віддали своє життя за вільну та незалежну Україну. Їхні жертовність, мужність та відданість ідеалам свободи і гідності завжди залишатимуться в серцях кожного з нас. Нехай їхні подвиги завжди нагадують нам про важливість боротьби за справедливість та правду.

У Хімчині встановили пам'ятну дошку загиблому воїну-захиснику Володимиру Козловському

Сьогодні, 20.02.2024 р., відбулася важлива подія у нашій громаді – відкриття Меморіальної Дошки пам'яті загиблому воїну-захиснику Володимиру Козловському з Хімчина. Із глибокою повагою та вдячністю до Героя, який віддав своє життя за нашу свободу, люди зібралися разом, щоб вшанувати його пам'ять та висловити подяку за його самопожертву та героїзм.

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня згадують трагічні події січня-лютого 2014 року, коли в ході Революції Гідності відбулися масові розстріли протестувальників. 20 лютого у центрі столиці, на Майдані Незалежності, загинуло найбільше активістів.

Профілактика інфекційних захворювань в умовах виникнення надзвичайних ситуацій під час повені

В умовах, виникнення повені, паводків можливі підтоплення житлових помешкань, сільськогосподарських угідь, гноєсховищ, сміттєзвалищ, очисних споруд та інших потенційно небезпечних  або епідемічно значимих об’єктів (джерела водопостачання, колодязі, місця відпочинку тощо). У зв’язку з цим зростає ризик виникнення інфекційних захворювань, харчових отруєнь, можливі групові випадки та спалахи гострих кишкових інфекцій.