Яка передбачена відповідальність за порушення на виборах? Як змінити місце голосування?Які документи потрібні для зміни місця голосування?

Доброго дня! Я - переселенець з нині окупованої території у Луганській області, хочу взяти участь у виборах Президента України, які відбудуться в неділю. Поясніть будь-ласка, чи маю я право брати участь у голосуванні і що для цього потрібно? Микола Саєнко

На замітку прикарпатцям: як виконується рішення суду? Якщо у Вас на руках рішення суду, чи знаєте Ви, що з ним робити? Про це консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко! Вітаю, пане Міністре! Чи не могли б ви мені відповісти на декілька запитань щодо виконання рішення суду? Маю на руках рішення суду і не знаю, що робити з ним далі.  З повагою, Олександр Рева

КОМАНДА РОЖНОВА СТАЛА 12-ТИ РАЗОВИМ ЧЕМПІОНОМ РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ !

17 березня завершився 13 чемпіонат району з волейболу серед чоловічих команд. Чемпіоном району стала команда Рожнів-1, друге місце зайняла команда Рожнів-2, третє - Річка, четверте - Хімчин.  Кращим гравцем чемпіонату визнали Сергія Мегединюка (Річка), кращим нападаючим - Сержа Вардумяна (Рожнів-1), кращим пасуючим - Олександра Фурсова (Рожнів-2), кращим захисником - Василя Вальчика (Хімчин). Також були відзначені найпалкіші вболівальники: Ярослав Гафтон, Василь Галичук, Ольга Кашелюк, Василь Білак, Лариса Рибак, Євген Філіпчук.  Свято волейболу вдалось, емоції зашкалювали, вболівальники активно підтримували свої команди, адже їх прийшло досить багато.