Засідання методичної ради  відділу освіти Рожнівської сільської ради ОТГ

Засідання методичної ради відділу освіти Рожнівської сільської ради ОТГ

05 лютого 2019 року на базі Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенникавідбулося засідання методичної ради за участю заступників директорів з навчально-виховної роботизакладів освіти громади.

Завершилась першість Рожнівської ОТГ з настільного тенісу

10 лютого пройшов фінальний етап першості нашої громади серед чоловіків, жінок та в парних розрядах. Найсильніші тенісисти з кожного села зіграли між собою і визначили чемпіонів та призерів ОТГ. Результати серед жінок: 1. Оленка Підлетейчук (Хімчин) 2. Марія Підлетейчук (Хімчин) 3. Галина Шутка (Кобаки)

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: Як отримати свідоцтво про народження та зареєструвати місце проживання дитини?

Доброго дня, пане Міністре. Через місяць чекаємо з дружиною на первістка, хочемо дізнатися як отримати свідоцтво про народження та зареєструвати місце проживання дитини? Іван Самойлов